Preloader
Pirkinių Krepšelis
Checkout Secure

Nuolaidų kodas: FT68LD435 Kopijuoti kodą

Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokamas  

Telefonas pasiteiravimui

867326789

I-V 9-18 Val

Privatumo politika

El. parduotuvės duomenų privatumo politika

eRubai.lt įsipareigoja apsaugoti Jūsų privatumą ir laikytis visų taikytinų duomenų apsaugos ir privatumo įstatymų. Šioje Politikoje vartojama sąvoka „asmens duomenys“ reiškia bet kokią informaciją, susijusią su asmeniu (t.y. fiziniu asmeniu), kurio tapatybė nustatyta arba gali būti nustatyta. eRubai.lt  reiškia ,,OKRAM TRANSPORT.LTD’’

Ši Politika yra taikoma asmens duomenims, kurie renkami užsakant eRubai.lt prekes arba gaunami kitokiais apsilankymo mūsų interneto parduotuvėje būdais, kai pateikiamos nuorodos į šią Politiką, pavyzdžiui, užsisakant prekes mūsų interneto parduotuvėje, dalyvaujant akcijose.

Užsisakydami šios interneto parduotuvės prekes ir (arba) pateikdami asmens duomenis eRubai.lt, Jūs išreiškiate savo sutikimą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi taip, kaip toliau nurodyta šioje Politikoje. Jeigu nesutinkate su šia Politika, šia interneto parduotuve prašome nesinaudoti ir neteikti eRubai.lt asmens duomenų.

  • Techninė informacija

Daugeliu atvejų Jūs galite lankytis mūsų interneto parduotuvėje nepranešdami mums, kas Jūs esate. Tačiau, paprastai renkama standartinė techninė informacija. Tokia informacija apima pavyzdžiui Jūsų IP adresą, apsilankymų skaičių, Jūsų lankomus interneto parduotuvės puslapius, reklaminius skydelius ir kitą Jūsų peržiūrėtą turinį bei kitą techninę informaciją, kurią mums pateikia Jūsų interneto naršyklė. Prašome taip pat susipažinti su skyriumi „Slapukai (angl. cookies)“.

 

Informacija, kurią renkame

Mes renkame asmens duomenis, kai Jūs vykdote pirkimus ar užsiregistruojate, kad būtų teikiamos mūsų paslaugos užsakant prekes, ar kitu būdu aplankote mūsų interneto parduotuvę. Mes siekiame, kad asmens duomenys būtų renkami tik su Jūsų žinia ar sutikimu. Toliau pateikiame renkamų duomenų kategorijų pavyzdžius:

  • Informacija, kurią Jūs teikiate mums

Jums registruojantis mūsų interneto parduotuvėje, perkant ar kitokiu būdu lankant mūsų interneto parduotuvę, mes galime Jūsų paprašyti pateikti tam tikrą informaciją, t.y. vardą, pavardę, el. pašto adresą, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį bei kitus rekvizitus, reikalingus vartotojo atpažinimui ir jo veiksmų vykdymui arba kurių gali prireikti mums teikiant Jūsų prašomas prekes ir paslaugas arba susisiekimo su Jumis tikslais.

Mes galime rinkti demografinę informaciją, pavyzdžiui, paprašyti nurodyti pašto kodo. Atkreipiame dėmesį, kad tam tikra iš Jūsų gauta neidentifikuojama informacija gali tapti identifikuojama Jums pateikus asmens duomenis.

  • Prekių teikimas

Mes galime naudoti Jūsų asmens duomenis atsakydami į Jūsų prašymus, vykdydami Jūsų užsakymus ar kitais tikslais, siekiant užtikrinti Jūsų užsakymų vykdymą. Taip pat užkirsti kelią sukčiavimui ar kitam neteisėtam naudojimui, o taip pat sukčiavimo ar neteisėto naudojimo atvejų tyrimo tikslais.

 

Asmens duomenų tvarkymo tikslai

Jūsų asmens duomenis eRubai.lt naudoja šioje Politikoje nurodytais tikslais. Atkreipiame dėmesį, kad tuo pačiu metu informacija gali būti naudojama keliems tikslams.

  • Susisiekimas su Jumis ir rinkodara

Jūsų asmens duomenis mes galime naudoti susisiekimo su Jumis tikslais, pavyzdžiui, pateikiant informaciją apie mūsų siūlomas prekes arba norėdami išsiaiškinti, ar Jūs esate patenkintas mūsų prekėmis. Jūsų asmens duomenis galime naudoti rinkodaros, o taip pat susisiekimo su Jumis ir informavimo apie naujas prekes, ar vykdomas akcijas tikslais, laikantis galiojančių įstatymų reikalavimų.

Asmens duomenų pateikimas kitiems

Jūsų asmens duomenų mes neparduodame, nenuomojame ar kitokiu būdu neatskleidžiame trečiosioms šalims, išskyrus toliau nurodytus atvejus.

  • Tinkamas ir operatyvus prekių pristatymas

Su Jūsų sutikimu mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis siuntų ir/ar kurjerių tarnyboms, kad būtų kokybiškai ir operatyviai pristatytos Jūsų prekės Jums. Duomenys perduodami tik tie, kurių reikia įvykdant prekių pristatymą.

  • Sutikimas

Jūsų asmens duomenis galime pateikti kitiems, tik esant Jūsų sutikimui.

  • Privalomas informacijos atskleidimas

Jūsų asmens duomenis mums gali tekti atskleisti įstatymų reikalaujamais atvejais tam tikroms institucijoms ar kitoms trečioms šalims, pavyzdžiui, teisėsaugos institucijoms. Galiojančių įstatymų nustatytais atvejais Jūsų asmens duomenis galime atskleisti ir jais naudotis gindami eRubai.lt teisėtus interesus civilinėse ar baudžiamosiose bylose.

Duomenų kokybė

Kadangi eRubai.lt leidžia Jums patiems tvarkyti savo profilį, rekomenduojame laikas nuo laiko peržiūrėti savo asmens duomenis ir įsitikinti, kad jie yra tikslūs ir nepasenę. Atminkite, kad teisingos informacijos pateikimas ir Jūsų pateiktų asmens duomenų patikslinimas, jiems pasikeitus, yra Jūsų pareiga.

Duomenų saugumas

Nors visuomet išlieka rizika, susijusi su asmens duomenų teikimu, ar jie būtų pateikiami asmeniškai, telefonu, internetu ar kitaip, ir nėra visiškai saugių technologijų, galinčių apsaugoti nuo įsilaužimų ar programišių veiklos, eRubai.lt imasi visų būtinų techninių ir organizacinių informacijos apsaugos priemonių tokiai rizikai išvengti bei jai sumažinti.

Slapukai

Kartais, Jums lankantis eRubai.lt interneto parduotuvėje, į Jūsų kompiuterį galime įrašyti tam tikrą informaciją, leidžiančią atpažinti Jūsų kompiuterį. Tokia informacija paprastai pateikiama tekstinio dokumento, vadinamo „slapuku“ forma. Slapukas – tai mažas duomenų rinkinys, kurį svetainės serveris išsaugo Jūsų kietajame diske. Paprastai slapukai naudojami renkant tam tikrą informaciją apie Jūsų kompiuterį, įskaitant interneto protokolo (IP) adresą, Jūsų kompiuterio operacinę sistemą, naudojamos naršyklės tipą bei lankomų svetainių adresus. Slapukus naudojame, norėdami palengvinti Jūsų darbą, pavyzdžiui, Jums nereikia dažnai įvedinėti slaptažodį seanso metu arba pakartotinai nurodyti į krepšelį dedamas prekes, jeigu neužbaigiate sandorio vieno apsilankymo metu. Taip pat slapukai naudojami renkant medžiagą duomenų srautų analizei bei anoniminei demografinei apskaitai, kuri mums padeda gerinti savo paslaugas.

Jūsų teisės

Jeigu pageidaujate sužinoti, kokius Jūsų asmens duomenis turime, arba norite atnaujinti, ištaisyti, padaryti anoniminiais ar ištrinti savo asmens duomenis, kurie yra neišsamūs, neteisingi ar pasenę, arba nenorite, kad Jūsų asmens duomenys ir toliau būtų naudojami reklaminės medžiagos siuntimo ar tiesioginės rinkodaros ar rinkotyros tikslais, arba kitais įstatymų nustatytais atvejais galite įstatymų nustatyta tvarka pasinaudoti tokia teise, apie tai mums pranešdami žemiau nurodytais adresais. Kai kuriais atvejais, ypač jei Jūs pageidaujate, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištrinti ar nebūtų tvarkomi, tai gali reikšti, kad mes negalėsime ir toliau teikti Jums paslaugų. Tuo tikslu siūlome pasinaudoti Jūsų turimomis naudotojo profilio tvarkymo priemonėmis, kadangi šios priemonės dažnai suteikia Jums tiesioginę galimybę matyti savo asmens duomenis ir veiksmingai juos tvarkyti.

Jūsų asmens duomenų ir kontaktinės informacijos valdytojas

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra ,,OKRAM TRANSPORT.LTD’’, įmonės kodas 9589433, adresas: 16 Chudleigh road, M8 4PH, Manchester eRubai.lt privatumo klausimais galite kreiptis el. pašto adresu erubai.info@gmail.com arba Klientų aptarnavimo telefonu: (867326789)

Šios privatumo politikos pakeitimai

eRubai.lt gali laikas nuo laiko keisti šią privatumo politiką ar keisti, modifikuoti ar nutraukti prieigą prie šios interneto parduotuvės bet kuriuo metu, apie tai atskirai įspėdama.

 

Žmonių atsiliepimai apie Mus!

Pridėta į prekių krepšelį
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 15 Minučių prieš iš Ukmergės, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 14 Minučių prieš iš Tauragės, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 2 Minučių prieš iš Biržų, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 11 Minučių prieš iš Palangos, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 18 Minučių prieš iš Šilutės, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 15 Minučių prieš iš Kretingos, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 6 Minučių prieš iš Alytaus, Lietuvos
Cristina Gavioli - Cristina Gavioli Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 10 Minučių prieš iš Šiaulių, Lietuvos
Cristina Gavioli - Cristina Gavioli Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 27 Minučių prieš iš Marijampolės, Lietuvos
Cristina Gavioli - Cristina Gavioli Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 20 Minučių prieš iš Rokiškio, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 23 Minučių prieš iš Telšių, Lietuvos
525 - 525 Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 6 Minučių prieš iš Palangos, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 19 Minučių prieš iš Biržų, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 4 Minučių prieš iš Ukmergės, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 6 Minučių prieš iš Palangos, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 17 Minučių prieš iš Plungės, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 16 Minučių prieš iš Plungės, Lietuvos
525 - 525 Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 13 Minučių prieš iš Kėdainių, Lietuvos
525 - 525 Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 19 Minučių prieš iš Utenos, Lietuvos
Sexy Woman - Sexy Woman Palaidinė Moterims
Pirkejas įsigijo 11 Minučių prieš iš Raseinių, Lietuvos

Gaukite 5% nuolaida

Jūsų pirmam apsipikimui

Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokamas visoje Europoje Išleidus XX ir daugiau pristatymas nemokamas Jūs gaunate nemokamą pristatymą Pirkite už 120 Eurų ar daugiau ir gaukite papildomą 15% NUOLAIDĄ Pirkite už 120 Eurų ar daugiau ir gaukite papildomą 15% NUOLAIDĄ Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokams Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokamas Jūs gaunate nemokamą pristatymą Išleidus XX ir daugiau pristatymas nemokams Jūs gaunate nemokamą pristatymą