• Daugeliui žmonių pirkimas internetinėse parduotuvėse, atrodo sudėtingas, nepatikimas ir kelia daug klausimų. Į kuriuos deja, bet atsakymų nesulaukiama arba nerandama. Internetinė parduotuvė eRubai.lt stengiasi, kad pirkimas būtų patikimas ir lengvas. Todėl pasistengėme atsakyti į labiausiai rūpimus klausimus, kad pirkimas mūsų parduotuvėje, Jums būtų kuo malonesnis, aiškesnis, bei patikimesnis.

  1. Ar turiu registruotis pirkamas
  Ne, perkant internetinėje parduotuvėje eRubai.lt registruotis nėra būtina. Pirkti galima ir neturint registracijos. Primename, kad registruoti vartojojai, kurie įjungia naujienlaiškio funkciją, turi galimybę gauti paskutines naujienas, pranešimus apie akcijas, ar asmenines nuolaidas.

  2. Jeigu prekę noriu gauti iki tikslios datos,ar anksčiau, nei nurodytas terminas.
  Tokiu atveju, reikia kreiptis į parduotuvės administraciją, el. paštu, kurie nurodyti skiltyje REKVIZITAI ir susitarti dėl konkrečios pristatymo datos. Tai daryti reikėtų iki prekės užsakymo.

  3. Ar nusipirkęs netinkamą prekę, galėsiu ją grąžinti.
  Taip, visas prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo. Ir atgauti sumokėtus pinigus už prekę.

  4.Kaip galiu atsiskaityti už prekes
  Parduotuvėje eRubai.lt kiekvienas ras sau tinkamiausią ir patikimiausią atsisaitymo būdą. Ar tai būtų bankinis pavedimas ar atsiskaitymas grynais. Visą informaciją apie atsiskaitymo būdus rasite apsilankę skiltyje ATSISKAITYMO BŪDAI.

  5.Ką daryti, jeigu prekes užsakiau, tačiau persigalvojau ir noriu pasikeisti į kitą spalvą ar modelį.
  Tokiu atveju, reikėtų kreiptis į parduotuvės administraciją el.paštu. Jeigu prekės dar nekeliauja į sandėlį, užsakymas bus redaguotas ir Jūs gausite norimą spalvą ar modelį. Jeigu prekės jau pakeliui į sandėlį, reikės palaukti keletą dienų, tuomet užpildyti grąžinimo formą, bei formuoti naują užsakymą. 

  6.Kaip išsirinkti tinkamą dydį.
  Mūsų parduotuvėje, prie kiekvieno rūbo aprašymo yra būtent tam modeliui skirta MATŲ LENTELĖ. Kurioje duoti kiekvieno dydžio išmatavimai. Primename, kad matų lentelėse yra duoti būtent rūbo išmatavimai, kas palengvina tinkamo dydžio išsirinkimą. Jums reikia matuoti ne save, o tarkim Jums tinkantį rūbą (pvz.: suknelę).

  7.Jeigu užsakytas rūbas man per mažas ar per didelis ar galiu pasikeisti į kitą dydį
  Taip, per 14 dienų nuo prekės gavimo, galima pasikeisti netinkamą dydį į tinkamą. 

  8. Kiek kainuoja rūbo pristatymas keičiantis į kitą dydį ar modelį.
  Keičiantis netinkamą prekę į tinkamą, eRubai.lt Jums prekę atsiųs nemokamai. Tereiks pasirinkti kokiu būdu Jus norėsite gauti prekes. Mes siūlome net kelis pristatymo būdus: siuntimą registruota Lietuvos pašto siunta arba per OMNIVA paštomatą,Jums reikės tik išsirinkti artimiausią paštomatą į kurį bus pristatytos prekės. 

  9. Per kiek laiko gausiu užsakytą prekę.
  Kiekvienos prekės maksimalus pristatymo laikas yra nurodytas prekės aprašyme. Tačiau mes stengiamės, kad prekės Jus pasiektų kuo greičiau. Išskirtiniais, ne visuomet nuo mūsų priklausiančiais atvejais, prekių pristatymas gali užtrukti ir ilgiau. Apie tai mes visuomet pranešame el. paštu arba telefonu, todėl visuomet nurodykite teisingus savo kontaktus.

  10.Kiek laiko užtrunka keičiamos prekės pristatymas.
  Keičiamos prekės pristatymo laikas yra iki 10 d.d., priklausomai nuo to ar prekė tuo metu yra sandėlyje ar ne.