Pirkinių Krepšelis
Checkout Secure

Nuolaidų kodas: FT68LD435 Kopijuoti kodą

Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokamas  

Telefonas pasiteiravimui

867326789

I-V 9-18 Val

Prekių pristatymo sąlygos

Pristatymas 3 - 6 darbo dienos Lietuvoje ir visoje Europoje!

Į namus: jeigu užsakymo suma viršija 60 €, pristatymas į namus visoje Lietuvoje yra nemokamas. Užsakymams iki 60 € vertės yra taikomas  2.99 € pristatymo mokestis. 

Prekių pristatymo terminas: prekėms gali būti taikomas nuo 3 darbo dienų iki 6 darbo dienų pristatymo terminas. 

Kas pristatys mano prekes? Užsakymų pristatymas yra patikėtas pervežimų kompanijai „DHL“, kuri užtikrina aukščiausios kokybės pristatymą mūsų klientams. Taip pat siuntą galime pristatyti į savitarnos terminalą.

Kuriuo dienos metu bus pristatytas užsakymas? Užsakymai yra pristatomi Pirmadieniais - Penktadieniais nuo 08:00 iki 19:00 valandos. Apie būsimą pristatymą klientus informuojame sms žinute, dieną prieš pristatymą.

Prekių pristatymas į kitas šalis: į Europos šalis užsakymus pristatome naudodamiesi ,,DHL''. Pristatymas į  Europos šalis kainuoja 2.99 €. Jeigu užsakymo suma viršija 60 €, pristatymas  nemokamas.

eRubai.lt

Žmonių atsiliepimai apie Mus!

Pridėta į prekių krepšelį
Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokamas visoje Europoje Išleidus XX ir daugiau pristatymas nemokamas Jūs gaunate nemokamą pristatymą Pirkite už 120 Eurų ar daugiau ir gaukite papildomą 15% NUOLAIDĄ Pirkite už 120 Eurų ar daugiau ir gaukite papildomą 15% NUOLAIDĄ Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokams Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokamas Jūs gaunate nemokamą pristatymą Išleidus XX ir daugiau pristatymas nemokams Jūs gaunate nemokamą pristatymą