Pirkinių Krepšelis
Checkout Secure

Nuolaidų kodas: FT68LD435 Kopijuoti kodą

Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokamas  

Telefonas pasiteiravimui

867326789

I-V 9-18 Val

Prekių grąžinimo sąlygos

Prekių grąžinimo sąlygos

Prekių grąžinimo terminas 14 dienų po prekės gavimo 
Apie prekės grąžinimą arba keitimą būtina pranešti elektroniniu paštu erubai.info@gmail.com
Prekių grąžinimą ar keitimą reglamentuoja:
LR Vyriausybės 2014m. liepos mėn.22d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr 2014-10565) patvirtintos mažmeninės prekybos taisyklės.
LR civilinis kodeksas.
- Prekę galite grąžinti, jei gavote nekokybišką prekę, gavote ne tai, ką užsisakėte ir kitais įstatymo numatytais atvejais.
- Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame ją priimti ir pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus.
- Jei netiko prekės dydis galime jį pakeisti į kitą arba grąžinti Jums už prekę sumokėtus pinigus, jei grąžinate prekę atgal mums.
- Prekių grąžinimas – pirkėjų sąskaita (išskyrus tuos atvejus, jei gavote nekokybišką prekę).
- Prekių modelių keitimas - pirkėjų sąskaita (išskyrus tuos atvejus, jei gavote nekokybišką prekę).
 
Grąžinant/keičiant prekę, būtina laikytis šių taisyklių:
Grąžinama ar keičiama prekė turi būti nenaudota.
Prekė turi būti supakuota į tinkamą pakuotę, kuri apsaugotų prekę nuo sugadinimo jos transportavimo metu.
Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.
Kiek ilgai užtruks pinigų grąžinimas man?
Pinigai bus grąžinti ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo grąžinamos siuntos gavimo prekių grąžinimui skirtu adresu.
Tačiau tai yra maksimalus laiko limitas. Paprastai pinigų grąžinimas bus atliekamas daug anksčiau. Jokiu būdu pinigų grąžinimo neatidedame, iš klientų gautas siuntas tvarkome nedelsdami.

Žmonių atsiliepimai apie Mus!

Pridėta į prekių krepšelį
Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokamas visoje Europoje Išleidus XX ir daugiau pristatymas nemokamas Jūs gaunate nemokamą pristatymą Pirkite už 120 Eurų ar daugiau ir gaukite papildomą 15% NUOLAIDĄ Pirkite už 120 Eurų ar daugiau ir gaukite papildomą 15% NUOLAIDĄ Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokams Išleidus $x ir daugiau pristatymas nemokamas Jūs gaunate nemokamą pristatymą Išleidus XX ir daugiau pristatymas nemokams Jūs gaunate nemokamą pristatymą